ANKARA KAROSER

Baki karoser olarak 1996 yılından itibaren Ankara ilinde profesyonel ve kaliteli karoser hizmeti veriyoruz. Ankara karoser firması olarak gerek yılların verdiği tecrübe gerek ise uzaman ekibimiz ile sağlam ve uzun ömürlü karoser ürünleri üretiyoruz. Birçok karoser çeşitlerimiz ile sektördeki köklü sorunları ortadan kaldırarak siz değerli müşterilerimizi daha fazla memnun etmeyi hedefliyoruz. Son yıllarda kayar perdeli sistemlerin artması üzerine geliştirdiğimiz çözümler ile bu işi daha kolay bir hale getirmeye çalışıyoruz. Özellikle evden eve karoser imalatında Ankara karoser firmaları arasında öncü ve lider firma olmaktan büyük bir gurur duymaktayız. Tabi ki sadece Ankara karoser firmaları değil tüm Türkiye ve 7 bölge de Baki karoser etiketleri ile dolaşan kasalarımız bizleri mutlu ettiği kadar siz müşterilerimizinde kalitesini ve farkını ortaya koymaktadır.

 

ANKARADA KAROSERİN KALBİ NEREDE ATIYOR?

İlk zamanlar da Beypazarı ve gölbaşında başlayan ve çeşitlilik göstermektedir. Fakat zaman içerisinde bu yerlerde bulunan dükkânların kullanım alanlarının küçük olması karoser işletmelerini kazan ve Ostim ilçelerine doğru itmektedir.

Kazan ve Ostim içlerinde bulunan fabrika tarzı dükkanların hem kullanım açısından büyüklüğü hem de malzeme erişiminin daha yüksek olması karoser işletmelerini bu alanlara doğru itmektedir. Ankara karoser firmalarının birçoğu ise bu alanlarda bulunmaktadır.

ANKARA KAROSER FİRMALARININ AVANTAJLARI NELERDİR?

Karoser camiası için Ankara ili çok önemli olmakla beraber hem nakliyecilere ve taşımacılık firmalarına yakın olması hem de ham madde sıkıntısı olmamasından dolayı özellikle evden eve nakliyat firmalarının göz bebeği konumundadır. Fiyat olarak uygunluk ve daha kaliteli ürünlerin üretildiği bu ilde karoser camiasının kalbi burada atmaktadır.

Hayırlı ve bereketli işler dileriz. Bir sonraki yazımızda görüşmek üzere. Allah’a emanet olun.

HENÜZ YORUM YOK

CEVAP VER